arhiiv

Euroopa noorte laskmisparemik võistleb Tallinnas

05.10.- 08.10.2023 toimuvad Kalevi Spordihallis Euroopa noorte võistkondlikud meistrivõistluste finaalvõistlus õhkrelvadest laskmises. Pärast regionaalseid võistlusi on selgunud 10 parimat võistkonda nii õhupüstoli kui õhupüssi harjutuses. Õhupüssi harjutuses pääsesid 10 parema hulka Austria, Ukraina, Horvaatia, Soome, Rootsi, Serbia, Ungari, Norra, Itaalia ja Eesti võistkonnad. Õhupüstoli harjutuses võistlevad Kalevi Spordihallis Eesti, Itaalia, Poola, Horvaatia, Läti, Leedu, Rootsi, Tšehhi, Hispaania ja Ukraina võistkonnad.

Võistlused kestavad reedest pühapäevani Kalevi Spordihallis, igal päeval on võistluste algus kell 09:00. Pühapäeval toimuvad nelja parema võistkonna vahel medalimatšid, millest tehakse ka otseülekanne ESC YouTube kanalil: https://www.youtube.com/channel/UCndexZkAcD7kcGg9KJ5y1-Q
Risto Aarrekivi  fotode QPR kood:

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top