Võistlused

Esimene võistluspäev Euroopa noorte võistkondlikel meistrivõistlustel

Tallinnas Kalevi Spordihallis toimuvatel Euroopa noorte võistkondlikel meistrivõistlustel oli täna esimene võistluspäev. Eesti püssivõistkond koosseisus Varvara Rogaten, Markus Minn, Nikita Filenkov, Aleksandra Bojartšuk, Kaspar Pettai ja Ksenja Ivanova kaotas täna oma mõlemad kohtumised nii Austriale kui Norrale seisuga 2:22. Pärast esimest võistluspäeva on Eesti võistkond oma grupis 5. kohal. Gruppi juhivad kahe võiduga Austria ja Norra võistkonnad. Teises grupis on avapäeva järel 2 võitu Ungari võistkonnal.
Eesti püstolivõistkond koosseisus Aleksander Kaliventsev, Karel Markus Rääli, Ragnar Juurik, Mai-Liis Vikman, Kati-Ly Randviir ja Lisell Väljak kaotas täna samuti mõlemad matšid. Rootsiga olid kaotusnumbrid 11:13 ja Poolaga 3:21. Eesti on avapäeva järel oma grupis 4. kohal. Gruppi juhivad kahe võiduga Hispaania ja Poola võistkonnad. Teises grupis on täisedu Ukraina ja Itaalia võistkondadel.
Homme on kavas teine võistluspäev, mille järgi selguvad metalimatšidele pääsejad.

Foto: Risto Aarrekivi

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top